Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/hardleo/domains/s-dent.com.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
S-DENT, ulica Witosa 2, 43-110 Tychy, woj. Śląskie +48 723 255 355 sdent.tychy@gmail.com

Implantologia

 

Utrata zębów jest bez wątpienia nieszczęściem. I to nie tylko ze względu na kosmetykę i postrzeganie Państwa przez innych. Może być przyczyną zaburzeń zgryzu, upośledzenia żucia i mowy, a nawet powodować dolegliwości bólowe stawów i głowy. Nie pozostaje równocześnie bez wpływu na zęby sąsiednie. W większości przypadków utrata zęba nie wymaga natychmiastowej interwencji. Mają Państwo czas na zastanowienie się, która z możliwości jego uzupełnienia jest najlepsza i podjęcie ostatecznej decyzji.

Implanty stomatologiczne mogą stanowić podbudowę jednego lub wielu zębów. Po wielu latach badań i zastosowania klinicznego są w chwili obecnej standardową metodą leczenia. Utrata jednego zęba już wymaga uzupełnienia mostem trzypunktowym, a co za tym idzie koniecznością oszlifowania dwóch sąsiadujących z ubytkiem koron. Uzębienie podparte na wszczepach może być umocowane za pomocą śrub, zacementowane lub stanowić protezę wyjmowaną przez pacjenta, a zakotwiczoną na implantach z użyciem wielu typów elementów utrzymujących. Należy wspomnieć również o tym, że wprowadzone implanty zmniejszają objętość kości, która zanika w następstwie utraty zębów. Ta utrata tkanki kostnej wpływa negatywnie na przyzębie sąsiadującego z ubytkiem uzębienia własnego pacjenta. Zabiegi wszczepienia implantów dentystycznych są zabiegami wykonywanymi w większości przypadków w warunkach ambulatoryjnych, przeprowadzanymi w znieczuleniu miejscowym i całkowicie bezbolesnymi. Wyczerpujące informacje na temat implantów dla pacjentów znajdziecie państwo w poniższym linku Astra Tech, którego praktyka S-Dent w Tychach jest rekomendowanym i partnerskim gabinetem. Nasz stomatolog przygotuje dla Państwa indywidualny plan leczenia implantologicznego.

Dowiedz się więcej www.jaknaturalnezeby.pl.