Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/hardleo/domains/s-dent.com.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
S-DENT, ulica Witosa 2, 43-110 Tychy, woj. Śląskie +48 723 255 355 sdent.tychy@gmail.com

Chirurgia stomatologiczna

 

W naszej praktyce przeprowadzane są zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, które mają przede wszystkim na celu zachowanie zębów nie kwalifikujących się do leczenia sposobami zachowawczymi jak i odtworzenie podłoża protetycznego dla cel protetyki i implantologii. Do tych pierwszych zalicza się resekcję korzeni zębów, usuwanie przewlekłych zmian zapalnych i torbieli.

Sterowana odbudowa i regeneracja kości i tkanek miękkich (GTR, GBR, BMP) jest zabiegiem wykonywanym najczęściej przed lub w trakcie wprowadzania implantów zębowych w celu osiągnięcia długoletniego ich przeżycia i sukcesu w idealnej estetyce. Usuwanie zębów mądrości i odsłanianie zatrzymanych zębów dla cel ortodontycznych są kolejnymi zabiegami przeprowadzanymi często w naszej klinice.

Większość wspomnianych zabiegów przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub z dodatkiem farmakologicznych środków uspokajających a odpowiednia ordynacja leków w okresie pooperacyjnym czyni je również później wolnymi od dolegliwości.

Receptą na usunięcia Państwa obaw przed zabiegiem jest wyczerpująca informacja i otwarta rozmowa o celowości i sposobie jego przeprowadzenia.